UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I - HD / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 [2010] HD

Zaloguj się, aby zgłosić film.

 • Uploaded 1 year temu w kategorii Familijny

  Kolejna i zarazem przedostatnia część przygód znanego czarodzieja.

  Tym razem Harry i jego dwójka przyjaciół, Ron i Hermiona, będą musieli zmierzyć się z misją jaką powierzył im Dumbledore.

  Ich zadaniem jest odnalezienie Horkruksów, tajemniczych przedmiotów, w których Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać ukrył części swojej duszy.

  Od samego początku trójka przyjaciół musi zmierzyć się z przeciwnościami, ponieważ ścigają ich śmierciożercy i szmalcownicy.

  Ministerstwo Magii i szkoła magii w Hogwarcie zostały przejęte przez siły Voldemorta, a najwyższą  władzę i tym samym miejsce dyrektora szkoły objął Severus Snape, prawa ręka Czarnego Pana.

  W tych czasach nikt nie morze czuć się bezpieczny, a szczególnie ci czarodzieje, którzy nie mają czystej krwi.

  Harry, Ron i Hermiona pozornie pozostawieni sami sobie, mogą jednak liczyć na pomoc Dumbledore'a, który niczym zza grobu pomaga im odnaleźć Horkruksy i przygotowuje ich na ostateczne starcie.

  Ale czy mimo tej pomocy Harry zdoła odnaleźć odpowiedź na pytanie: czym są Insygnia Śmierci i dlaczego Dumbledorowi tak zależało by je odnalazł?

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I - HDHarry Potter and the Deathly Hallows: Part 12010filmdo obejrzeniagdzie obejrzeć