UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Zaloguj się, aby zgłosić film.

 • Uploaded 1 year temu w kategorii Dokumentalny

  224222 Paradokumentalny film opowiadający o świętej wojnie trwającej od lat między chłopami małej wioski a dyrekcją Państwowego Gospodarstwa Rolnego.

  Przed zbliżającym się weselem w jednym z gospodarstw dyrektor PGR układa się z chłopami, zawierając od lat oczekiwany pokój.

  W tych gorących, pełnych emocji dniach we wsi pojawia się wyklęty ojcobójca, który warunkowo opuścił więzienie i za wszelką cenę pragnie wtopić się w wiejską społeczność.

  W finale, podczas fortepianowego koncertu w wykonaniu artysty pochodzącego z wioski, następuje akt całkowitego pojednania przeobrażający się w ludowe święto.

  Film zrealizowany w autentycznej scenerii i z udziałem grających samych siebie mieszkańców (rodziny Bońkowskich, Cabanowskich, Jaroszów, Jakubowskich, Petrykowskich, Mackiewiczów, mieszkańcy wsi Zdunówek, Sierakowo, Niedróż Stary i PGR Kondrajec).

 • Kochajmy się1974onlinebez rejestracjioglڤaj online