UWAGA! Wyłącznie zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do filmów i seriali w jakości FULL HD oraz wyższy priorytet buforowania - filmy działają płynniej. Rejestracja jest zupełnie darmowa. Zarejestruj się teraz

Polowanie / Jagten [2012] HD

Zaloguj się, aby zgłosić film.

  • Uploaded 1 year temu w kategorii Dramat obyczajowy

    148684 Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia w piekło życie nauczyciela z prowincji (Mads Mikkelsen, niezapomniany przeciwnik Bonda z "Casino Royale").

    Mężczyzna staje się celem nagonki lokalnej społeczności, która z góry uznaje go winnym i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość.
    Błyskotliwy thriller Thomasa Vinterberga, z poruszającą i zapadającą w pamięć rolą Madsa Mikkelsena, był jedną z największych sensacji ostatniej edycji MFF w Cannes, zdobywając trzy nagrody: dla najlepszego aktora, Jury Ekumenicznego oraz Vulcain Prize za zdjęcia Charlotte Bruus Christensen.

    "Polowanie" jest laureatem British Independent Film Award dla najlepszego filmu zagranicznego, Nagrody Publiczności MFF w Vancouver, zostało też nominowane do BAFTA w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

  • PolowanieJagten2012bez rejestracji do obejrzenia gdzie obejrze